Popis
O nej
Zoznámte sa s bábikou Malena, ktorá je najzmyselnejšia, najúžasnejšia a taká blízka životu ako bábika**, o akej ste kedy snívali. Použitím vysoko organického a na dotyk prirodzene pôsobiaceho textúrovaného polyméru a vnútorného rámu s titánovou povrchovou úpravou je každá časť navrhnutá tak, aby zaručila veľké potešenie – svoju najväčšiu silu. Našou počítačovou výrobnou metódou zaisťujeme ''Anti-drop a väčšiu mäkkosť a pevnosť, aby ste mohli pohybovať vašou sexuálnou bábikou spôsobom, ktorý si želáte.
Ideálna úprava pleti, pružnosť modelu pleti, ako aj modelácia všetkých možných záhybov, napríklad nosoústnych vrások, jamkovitých priehlbín tváre, krásnych kriviek na tých správnych miestach vám umožní „dotýkať sa pokožky tváre. “ Tieto prísne otvory ponúkajú extrémne pocity, zatiaľ čo pohyblivé prvky sú všestranné, a to sú možnosti viacnásobného použitia.
Urobte si čas a sledujte sexuálne videá s bábikou Malena zadarmo, ak súhlasíte s nákupom našej sexuálnej bábiky. Osloboďte svoje telo a myseľ a získajte ten najväčší pôžitok bez obmedzení a zákazov – osloboďte svoju predstavivosť.
Rozmery
| Materiál | TPE hlava + TPE telo |
| Výška | 158 cm H-hrnček |
| Rameno | 31 cm |
| Horná časť prsníka | 89 cm |
| Spodná časť prsníka | 59 cm |
| Pás | 56 cm |
| Bedro | 101,5 cm |
| Obvod stehien | 54 cm |
| Obvod lýtka | 32 cm |
| Legnth | 82 cm |
| Dĺžka chodidiel | 21,5 cm |
| Cista hmotnost | 41 kg |
| Hĺbka úst | 12 cm |
| Hĺbka vagíny | 18 cm |
| Análna hĺbka | 16 cm |
Galéria bábik











Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.