Popis
O nej
Vďaka filmom, knihám a rozprávkam rozprávaným ústami existuje v dnešnej dobe nekonečný prísun fiktívnych postáv. Väčšina mužov a žien niekedy skončí sexuálnou príťažlivosťou k niektorým z týchto postáv. Najprv sa to zdalo šialené. Môžete sa cítiť divne, keď máte takéto pocity k fiktívnym postavám, ale dá sa povedať, že tieto pocity sú platné, pokiaľ nikomu neubližujú. Vizualizujte si svoju obľúbenú fiktívnu postavu nahú a umierajúcu, aby ste ju mohli použiť iba vy! S krásnou sexuálnou bábikou je to ako splnený sen. Na predaj máme aj hlavy pre bábiky.
Vaše fantázie môžu vidieť deň s cosplay bábikami. Má veľa nastavení odsávania, vibrácií a možností. Sú to zákazkové sexuálne bábiky vyrobené s ohľadom na vašu spokojnosť. Erotická bábika je pripravená poskytnúť vám zažité potešenie a volať znova a znova. Vaša obľúbená postava môže byť cosplayovaná. Ich dresingy sa dajú meniť podľa vášho vkusu, a to nie je ani to najlepšie.
Tieto bábiky pre dospelých plnia svoj účel. Po únavnom dni v práci stretnete túto slečnu doma. S vedomím jedinečného pocitu, ktorý máte po každom stretnutí s ňou, sa vám na tvári rozleje úsmev. Zrazu už nie si unavený. Mať bábiku s veľkými očami má určite svoje výhody a výhody.
Rozmery
| Materiál | Plný silikón |
| Výška | 168 cm |
| Prsník | 82 cm |
| Pod prsiami | 70 cm |
| Pás | 63 cm |
| Bedro | 97 cm |
| Dĺžka ruky | 68 cm |
| Šírka ramien | 40 cm |
| Línia lýtok | 34 cm |
| Stehenná línia | 53 cm |
| Dĺžka nôh | 80 cm |
| Veľkosť nôh | 23 cm |
| Ústna hĺbka (iba mäkká hlava) | 12 cm |
| Hĺbka vagíny | 18 cm |
| Análna hĺbka | 16 cm |
| Cista hmotnost | 40 kg |
Galéria bábik
































































































Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.