Popis
O nej
Anorektická sexuálna bábika so súčasným telom vyrobeným výlučne z prvotriedneho vinylu, predstavujúcim najúchvatnejší model predstavený v roku 2018, bola uvedená do sveta hračiek – len si predstavte, o čom je abstraktná kreativita! Toto umelecké dielo sa nedá s ničím porovnať; sexuálna bábika je hyperrealistická tým najskvelejším možným spôsobom a každý používateľ tohto produktu by bol ohromený. Aj sexuálnu bábiku vytvára talentovaný technik podľa pokynov špecialistov a s využitím moderných technológií, čo jej poskytuje dlhú životnosť a maximálny komfort.
Ale ak máte ľubovoľnú telesnú hmotnosť a máte mäkké krivky, potom je na vás, aby ste si objednali anorektický typ sexuálnych bábik. Koža je hladká a zdá sa, že aj kĺby končatín postáv si vyžadujú minimálnu námahu na zohnutie, 35 čo umožňuje neobmedzený počet polôh a sugestívnosť intimity čohokoľvek, čo subjekt zamýšľa urobiť.
Užite si skvelú zábavu, pri ktorej sa budete cítiť úžasne. Strávte čas s našimi špičkovými, kvalitnými anorektickými sexuálnymi bábikami – na trhu nie je lepšia voľba!
Teraz to jednoducho skúste!
Rozmery
| Materiál | TPE hlava + TPE telo |
| Výška | 158 cm H-hrnček |
| Rameno | 31 cm |
| Horná časť prsníka | 89 cm |
| Spodná časť prsníka | 59 cm |
| Pás | 56 cm |
| Bedro | 101,5 cm |
| Obvod stehien | 54 cm |
| Obvod lýtka | 32 cm |
| Legnth | 82 cm |
| Dĺžka chodidiel | 21,5 cm |
| Cista hmotnost | 41 kg |
| Hĺbka úst | 12 cm |
| Hĺbka vagíny | 18 cm |
| Análna hĺbka | 16 cm |
Galéria bábik



















































































Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.