Description
About Her
Sex is highly beneficial to the body. I do not need to list the inexhaustible list of its merits. Many people think sex is only when the cock gets into the pussy. No, no. We have oral sex, anal sex, and titties jobs.
People have sex for various reasons. The paramount reason remains pleasure. When this is not achieved, people become reclusive and wary of sex. Some feel something is wrong with them, while others cannot bring themselves to accept the fact. So they stay away from it.
I believe there’s a solution to every problem. Our silicone fuck dolls have proven to be a viable solution. It doesn’t come with emotional baggage. It is stress-free, and in the long run, it costs less than patronizing a hooker or even having a lady. Searching for cheap silicone love dolls? Fret not; we’ve got you covered. Our fantasy silicone dolls never get tired. They’re always ready for you when you need them. They do not have hormonal imbalances, nor do they have mood swings.
You can get sex doll positions ideas wih the real love sex doll porn.This special Russian sex doll was practically gift-wrapped from the real dolls factory. It assures maximum pleasure. Acquiring this is the first step on the path of your sexual enlightenment. Do not let it pass you by!
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Height | 166cm minus |
| Breast | 84cm |
| Under Breast | 69cm |
| Waist | 67cm |
| Hip | 97cm |
| Arm length | 72cm |
| Shoulder width | 40cm |
| Calf line | 36cm |
| Thigh line | 48cm |
| Leg Length | 84cm |
| Feet Size | 22cm |
| Oral Depth( Soft Head Only) | 12cm |
| Vaginal Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
| Net Weight | 38.5kg |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.