Description
About Her
We have new lifelike sex dolls for sale in our store. These fuckdolls for sale have proven to be great remedies for low self-confidence. Owning real-life fuck dolls is a great way to gain mastery in the bedroom without tiring your partner out. This is done on your terms.
Some sex doll come with a sex doll guide on how to have sex with a doll. You can also watch real doll porn to get more suggestions and positions directly. You can get sex doll clothes for the mistress doll. These accessories are great for playing dress-up games.
Adult anime dolls are in different categories. We have big-breasted, small-breasted, full-breasted, and even sexy dolls. There are also measurement charts to enable you to choose the best sex doll. It is the first step towards sexual satisfaction.
A realistic sex doll makes you love sex. She is always available, so your sexual appetite is sure to be satisfied. Love folks can’t complain no matter how deep or fast you go with them. Their kind of love is selfless.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 167cm |
| Bust | 102cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 89cm |
| Net Weight | 38kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 17cm |
Doll Gallery





















Reviews
There are no reviews yet.