Description
About Her
Dimensions
| Material | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 135cm |
| Bust | 63cm |
| Waist | 51cm |
| Hip | 64cm |
| Arm | 50cm |
| Shoulder Width | 30cm |
| Leg Length | 63cm |
| Foot Length | 17cm |
| Penis Length | 16cm |
| Penis Diameter | 3cm |
| Anal Depth | 14cm |
| Net Weight | 21kg |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.