Description
About Her
There’s no litle girl sex doll here, but what we have is extremely similar to what you’re searching for. Introducing the Cina sky sex doll, she’s even better than when sex doll Harmony gets fucked. The best part is that since sex doll 200 dollars exist, there’s simply no need for guys shareing sex doll anymore. But high quality, full-size sex dolls such as this are often more expensive than that.
Get this Piper series busty sex doll if you love fucking voluptuous sex doll. Imagine how good it’ll be to have a sexy bimbo fuck doll sex waiting on your bed when you come home from work. She can keep you company and still sexually satisfy you all night long. She can be as freaky as you.
The Natasha boy doll sex has quite the lifelike vaginal/anal sensation when penetrated. You can hold onto the anime hair sex doll if that’s what you like.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 157cm |
| Bust | 60cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 84cm |
| Arm Length | 47cm |
| Foot | 21cm |
| Net Weight | 32kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.