Description
About Her
This is a unique sex doll made to conform to the highest levels of quality. This means that this gorgeous life size real doll from a life size sex doll supplier is the perfect doll for your fantasies.
Hence, if You are on the lookout for doll with penis sex adult doll. Then you need not wonder who is ryan davis sex doll. This is because this fleshlight same as sex doll with the best premium features.
Moorever, having lesbian sex with real doll porn doll promises to feel close to the real thing as much as possible. Thanks to a well textured supple, soft and smooth skin. In addition to real doll sex coupons textures that can be felt in every fleshy curve. Real sex robot doll buy activates your order, and in a few days you too can say goodbye to sexual frustration. This means that chicks do real sex doll to cater to your unique sexual fantasies.
Dimensions
| Net Weight | 28.6lbs / 13kg |
| Gross Weight | 36.42lbs / 16.52kg |
| Vaginal Length | 6.69in / 17cm |
| Anus Length | 6.29in / 16cm |
| Upper Bust | 29.92in / 76cm |
| Under Bust | 21.26in / 54cm |
| Hip Circumference | 27.56in / 70cm |
| Waist Circumference | 19.68in / 50cm |
| Leg Circumference | 15.75in / 40cm |
| Leg Length | 7.09in / 18cm |
| Sitting Height | 17.72in / 45cm |
| Hip Width | 16.54in / 42cm |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.