Description
About Her
Having an unstable or busy partner can be a disadvantage when those sexual urges hit. ultra realistic silicone sex love dolls can be an excellent replacement, and they are readily available. Our affordable ultra realistic silicone sex love dolls come with an easy-to-clean procedure. saving you time and effort when it comes to keeping it neat. All you need to do is get our solid silicone love for sale while it’s still available because this doll is a hot commodity! full size silicone dolls are also on sale for people who like a love doll that is easy to carry.
With the everyday hustle and bustle, all that one wants after a long day at work is a welcoming and cool atmosphere to come home to. Talk about a good, warm shower, a nice meal, and, to cap it all off, a person to give you that company and help you shed off the negative energy. As much as this sounds easy, trust me: getting someone to hold you down, completely submit to only you, and give you their all is very rare. With the alarming increase in the number of breakup cases and unpleasant marriages, a silicone adult sex doll remains the only alternative to a lifelong union. The doll is utterly submissive and will never leave you unless you decide to.
Our naked ultra realistic silicone sex doll is ready to be utterly submissive and willing to please you at every turn. give you my utmost attention and attend to your every need.
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Height | 166cm |
| Breast | 79cm |
| Under Breast | 63cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 91cm |
| Arm length | 69cm |
| Shoulder width | 35cm |
| Calf line | 36cm |
| Thigh line | 54cm |
| Leg Length | 81cm |
| Feet Size | 21cm |
| Oral Depth( Soft Head Only) | 12cm |
| Vaginal Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
| Net Weight | 37.5kg |
Doll Gallery













Reviews
There are no reviews yet.