Description
About Her
Let me present you with the dreams for your nights – reddit sex doll gifs, yl 143 sex doll biggest, and sex doll starpery. The model YL 143 is the pinnacle of our newest creation, it is made in the most exquisite detail and its androgynous look is truly remarkable. This silicon beauty has the articulation of most current ‘sex dolls’ has the ability to bend in any form that one can imagine making it different from other models as it creates a realistic feel that none other can offer.
However, what makes us stand out from other sites are our selected reddit sex doll gifs and our cooperation with Sex Doll Starpery – showing attractive animation of our dolls as you have never seen before. Do not accept just another ordinary trend, but raise it to a whole new level with reddit sex dolls – where the fiction is real.
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Height | 150cm |
| Net Weight | 29kg |
| Bust | 73cm |
| Under Bust | 64cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 80cm |
| Shoulder | 35cm |
| Arm | 48cm |
| Hand | 15cm |
| Leg | 72cm |
| Foot | 20cm |
| Vaginal depth | 18cm |
| Anal depth | 17cm |
Doll Gallery





























































































Reviews
There are no reviews yet.