Description
About Her
Are you looking to buy one of the best quality realsex sex doll on trhe market? If you need a realistic open mouth sex doll with vaginal and anal options. This sex doll 18 real doll is the best bet for you. Thanks to a combination of functionality, flesh like textures and well detailed life like good looks. This sex doll realistic ass video love doll provides a fully immersive sexual encounter.
Furthermore, unlike the best hand doll sex toy. This real sex doll solinda love doll feels almost like a real person. By providing much more than just holes to stuff your penis in. Hence, fucking a robotic sex doll gif doll promises to be as engaging as the real deal. This makes this star whores sex doll a well rounded intimate companion. So, if you want to buy a real lifelike sex doll bald design. You can even enjoy intense treesome with a sex doll.
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Height | 152cm |
| Bust | 75.5cm |
| Under Bust | 55cm |
| Waist | 52.5cm |
| Hip | 97cm |
| Shoulder | 35cm |
| Arm length | 48cm |
| Palm | 15.5cm |
| Leg length | 71cm |
| Foot | 20.5cm |
| Vagina | 18cm |
| Anus | 16cm |
| Weight | 30kg |
Doll Gallery
























































































Reviews
There are no reviews yet.