Description
About Her
This is a jmac and sex doll porn doll that posess all the best aspects you need in a real life real doll. From the well detailed looks to the best hdsex18 doll sex feel. This is the newest lifelike sex doll that was made to closely mimic a real live person.
Hence, every inch of this absolute sex dolls body feels just like a real live huiman ‘s skin. This, in addition to the vivid realistic megan chubby sex doll porn doll look. The combination of which amounts to a fully immersive sexual experience.
Furthermore, the moment you mount sex doll. You get to feel the most stimulating holes around your penis. Thanks to a tight, ribbed and flesh-textured design. Every moment of girl sex doll fucking promises to be intensely stimulating.
Hence, your toutre games sex doll provides a fully immersive sex-doll-surprise experience. One that ensures that you never want to stop jacking off with sex doll.
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Height | 154cm |
| Bust | 85cm |
| Under Bust | 68cm |
| Waist | 70cm |
| Hip | 98cm |
| Shoulder | 36cm |
| Arm | 61cm |
| Leg | 94cm |
| Feet | 20cm |
| Vaginal Depth | 18cm |
| Anal Depth | 14cm |
| Net Weight | 34kg |
Doll Gallery










Reviews
There are no reviews yet.