Description
About Her
You will enjoy whatever experience you have with the Surprise Slim SBBW Thicc Gogofukme Sex Doll Torso, who is designed for the people who like realistic feeling whenever they are using their love doll. This love doll is made for this who have fantasies that cannot be fulfilled by just anyone, from the sex doll surprise gigofukme scenarios to the man okay sex doll experiences that are far less common. Be it a girl fucking sex doll moment, or getting a 3 year old cheap sex doll option tonserve as a third in the experience. The sex doll works for everyone. The slim sex doll aspect makes sure that the doll model works for everyone and the sex doll Canada torso works to guarantee quality for this love doll. You can watch a lady fucking a sex doll or enjoy the sbbw thicc sex doll experience. You will not have any buyer’s remorse if this is where you invest your money.
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Body Size | 167cm |
| Net Weight | 31kg |
| Full Bust | 82cm |
| Under Bust | 63cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 99cm |
| Foot Length | 21cm |
| Shoulder | 41cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anus Depth | 15cm |
| Oral Depth(Soft Head) | 12cm |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.