Description
About Her
The male sex doll pornhub has a variety of male sex dolls. Picking one for yourself is a task that the Ella Hughes sex doll forum can help with. The super realistic sex doll Denise has ridges on the penis that create sensations in the vagina. A real doll sex compilation has different aspects for couples, straight and transgender people.
Male sex doll anal sex isn’t something everyone can undergo. The butthole of the two foot sex doll is elastic and tough but still requires lubricants. A sex doll jiggly ass makes a great view from behind and can be spanked. Check out the froppy sex doll with an elastic skeleton posable in different sex positions.
The Robin sex doll doesn’t refuse sexual advances. In fact, sex is always welcome and will be treated as a treasure on every occasion. The men cumming on sex doll gifs have the experience of handling realistic sex dolls.
Dimensions
| Height | 172cm |
| Weight | 38.5kg |
| Breasts | 87cm |
| Under Bust | 62cm |
| Waist | 58.5cm |
| Hip | 98cm |
| Shoulder | 37cm |
| Thigh | 54cm |
| Foot | 22cm |
| Vagina | 19cm |
| Anus | 17cm |
Doll Gallery




























































































Reviews
There are no reviews yet.