Description
About Her
With todays technological advancement we are now proud to present to you the exdoll sex doll series: real ladies crafted to perfection. Every piper doll sex doll is made by hand from selected material, and each girl is a perfect copy of a real lady. The oculus rift sex doll gives the user the maximum experience due to its VR compatible add-ons and adjustable characteristics like hair color/body type.
As excessive and as vulgar as it gets, these silicone dolls provide a feeling of satisfaction that is supposed to be unadulterated and limit less, and these dolls are not mere toys; they are sculptured masterpieces inasmuch as they portray the human body. Satisfy your wildest fantasies without fear as every single exdoll product is made beyond the standard norms in the market concerning quality as well as safety measures.
Go ahead and make it splendid as you massage your fantasies with an exdoll or piper doll sex toy – Your ultimate companion is here.
Dimensions
| Material | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 160cm C Cup |
| Net Weight | 36kg |
| Bust | 83cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 92cm |
| Shoulder | 36cm |
| Arm | 50cm |
| Hand | 15cm |
| Leg | 85cm |
| Foot | 21cm |
| Vaginal depth | 18cm |
| Anal depth | 17cm |
Doll Gallery



























Reviews
There are no reviews yet.