Description
About Her
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 158cm |
| Upper Chest | 98cm |
| Lower Chest | 66cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 86cm |
| Shoulder | 37cm |
| Leg Length | 84cm |
| Thigh | 45cm |
| Arm Length | 64cm |
| Sole | 21cm |
| Vaginal Depth | 18cm |
| Oral Depth | 10cm |
| Anal Depth | 15cm |
| Net Weight | 29.8kg |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.