Description
About Her
Redheads on the brain, redheads on the bed, redheads everywhere! You just have to join team sexy redheads because there’s hardly anyone that those fiery features won’t charm. She’s all you want and more. The unique eyes, in addition, are a limited version that cannot easily be found. Those Crystal blue eyes would tame even a dragon. However, she needs more than that to tame your dick…Care to sample those nice ripe tits, or take a trip through the ‘backdoor’? I’m sure it’ll be a sweet ride, of that I’m sure!
Don’t give up on the chance to get your very own, special adult love doll. A 145cm life size sex doll for men that never gets tired or less exciting to use. She’s ready to play all day, all the way. She is not a fake sex doll, or a used real doll. There are so many sex doll toys, naked sex dolls, anal sex dolls but nothing compares to cumming inside that large plump ass of yours. Try her yourself! You’ll be full of praises and your dick will remain hard for ages. Want to see a sex doll in action? Try her. She’ll do anything and everything you can barely even imagine. No dangerous diva can manage the hot slutty stuff this hottie tries in bed.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 165cm K cup |
| Bust | 101cm |
| Underbust | 60cm |
| Waist | 60cm |
| Hips | 100cm |
| Vaginal Depth | 18cm |
| Oral Depth | 13cm |
| Anal Depth | 16cm |
| Net Weight | 45kg |
Doll Gallery































Reviews
There are no reviews yet.