Description
About Her
Do you know how intriguing it is to have a Dublin dolly sex doll? Why? If you don’t know the value, we would happily tell you. The sexy doll you sex video is not exactly what you think it is, and what you’re watching here is a gay sex doll porn star. One of the silicone sex dolls, you know this doll has the appeal of extreme realism, and the real doll’s two big breasts are perfect stress balls, not to mention that they can be many other things too, thanks to the fact that it is a balljoint skeleton sex doll. The couple sex doll is smooth, like a leather plush sex doll, except this doll can go underwater. She is not a sample sex doll, and that way, you know that the sex doll has been used by no one but you at the time you get her. You definitely want a talk 6-foot sex doll for your pleasure needs.
Dimensions
| Material | TPE |
| Body Size | 174cm G-cup |
| Net Weight | 39kg |
| Full Bust | 86cm |
| Waist | 66cm |
| Hip | 100cm |
| Foot Length | 22m |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anus Depth | 15cm |
| Oral Depth | 12cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.