Description
About Her
Have you seen those female sex dolls that look like humans?
With long, luxurious hair and the nicest faces and bodies? Meet Cherry.
She is a doll with a penis, and she knows how to please you. If you’ve been wondering whether or not to splurge on a lifelike love doll or simply get a torso love doll, let us solve that dilemma for you – get Cherry!
Love doll reviews say that of all plush love dolls, this is one of the best ones. Silver-haired and with red, powerful lips, this busty love doll is one of the best vivid, raw love dolls ever.
You can find many deep web living dolls, but chances are they are used or imperfect. But that’s not the case with Cherry. Fresh from the factory, this busty love doll has the perfect teardrop breasts, with perky pink nipples that poke through all her clothing. Her small waist is perfect for holding onto, and her small skirt is easy to lift for access.
You get three dolls in one with this doll. You can shop from the “lots to love” adult love doll clothes and check out our website for where to buy doll hair.
She’s twirling her hair in wait for you. Hurry up!
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 158cm |
| Bust | 80cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 83cm |
| Shoulder | 32cm |
| Arm | 50cm |
| Leg | 83cm |
| Foot | 19cm |
| Net Weight | 33kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 17cm |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.