Description
About Her
Among them, Samantha, which just pretends that you have a real-life partner when copulating in the real physical world, is the latest addition availing real pleasure to those people who seek romantic satisfaction but can hardly get it. This excellent YouTube beauty has such an idol-like body that is so real and has big beautiful breast that any big breast enthusiast would dream of this beauty. All the segment of the silicone piece is so well done to come with a replica of real skin surface in one way or the other with the aid of technology and the hands of experts to make it as close to the real woman skin as possible and to the feel of a real skin.
In this best way, the manufacturer has input feeble curves of the lady and all the features, so they are not camouflaged. Since the structure of Samantha is modular with switch operational limbs, she can show any number of impressively, stimulating positions to woo the viewer, to design for the particular maximum satisfaction. Another innovation included in the analytic design oriented Auto PCC is the efficient charging as well as the signal functions refer to a separate battery.
Join the magical world of imagination live with Samantha for the most mind blowing sensual moments of your life that you have never dreamt of.
Dimensions
| Material | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 175cm |
| Weight | 51kg |
| Shoulder | 48cm |
| Bust | 90cm |
| Lower Bust | 84cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 82cm |
| Arm | 60cm |
| Hand | 18cm |
| Leg | 100cm |
| Foot | 25cm |
Doll Gallery

















Reviews
There are no reviews yet.