Description
About Her
Are you into more interesting sex? Have you ever had the opportunity to see your desires happen, like rough sex with a doll? Meet this famous gif anal real sex doll. As a reviewer once said, “One time, a woman watched me fuck sex dolls, and she used me like I was a sex doll vending machine and milked me dry.” That can quickly become your story. The Amy Rose Love doll is one of the more sexy doll counterparts, and you will enjoy all of the time you spend with her. She is her own sex doll fairy tale, and you will love the ⅙ scale sex doll as she is the perfect size and height to carry around. A Katja sex doll, your pleasure is always guaranteed by the fuck sex doll for men. In fact, her only competition in the game is the sliver doll sex toy.
Dimensions
| Material | TPE |
| Body Size | 173cm H-cup |
| Net Weight | 45kg |
| Full Bust | 100cm |
| Under Bust | 66cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 110cm |
| Foot Length | 22cm |
| Shoulder | 46cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anus Depth | 15cm |
| Oral Depth | 12cm |
Doll Gallery






















Reviews
There are no reviews yet.