Description
About Her
Kash doll scenes are visual tutorials to becoming better at fucking sex doll torso. When a guy becomes sissy sex doll, he is becoming totally submissive to giving you sexual affection. The sex doll know your meme feature is designed for familiarity with the numerous sex dolls available.
The otokonoko doll sex experience teaches you to be patient with love making. Being patient with synthetic sex dolls becomes a part of you and can be carried to human partners.
Getting dolls from the realistic male sex doll pornhub involves you picking a love doll according to your budget. Toy doll to sex doll will not be an issue as the scp-847 sex doll manufacturers are only interested in your welfare. Katie banks riding sex doll never lets down your sexual expectations and helps you become a sexually active person.
Dimensions
| Material | Silicone |
| Height | 160cm |
| Net Weight | 31kg |
| Full Bust | 88cm |
| Under Bust | 67cm |
| Cup | E |
| Waist | 58cm |
| Hip | 94cm |
| Oral | Optional |
| Vagina | 20cm |
| Anus | 20cm |
| Shoulder | 36m |
| Arm | 66cm |
| Leg | 82cm |
| Foot | 22.5cm |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.