Description
About Her
Here are the most demanded and real – top male sex dolls for those who are looking for quality sex toys. Beautiful, realistic and with accurate skin structure, all these sex dolls are tailored to make all your dreams come true. Our inflation technology is unique in that it lets you adjust the size of the doll to whatever size you like meaning that you call the shots. Savor the pleasures that comes with using our Dukehh Sex Dolls that is not only solid and well-made but also exceptionally designed.
Welcome all the sensual adventures as our collection of male sextoys – inflatable male dolls – will turn familiar and unknown erotica far beyond the conventional way of mastubation into a reality. Let each stroke “burn,” and you will feel an urge for more.
We maintain a strict Google compliance so no safe search is violated and no lewd content is to be displayed on search engines or websites. We boast ourselves of delivering the products in discrete packaging and right at the doorstep of the client for this intimate purchase.
Enjoy the real pleasure with the help of Dukehh Sex Dolls – we change the concept of sexual intercourse.
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Height | 158cm |
| Net Weight | 31kg |
| Bust | 85cm |
| Under Bust | 62cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 91cm |
| Shoulder | 35cm |
| Arm | 47cm |
| Hand | 17cm |
| Leg | 70cm |
| Foot | 22cm |
| Vaginal depth | 18cm |
| Anal depth | 17cm |
Doll Gallery










Reviews
There are no reviews yet.