Description
About Her
Love dolls are a wonderful addition to your sex life. These dolls are highly customizable and offer a level of realism that is unmatched by other products on the market.Blow up dolls for men are an alternative to men who still want to keep things simple. A lot of men are fucking sex dolls, this is because of the flexibility that sex dolls provide. You want a big tits doll, you got it and if female sex dolls turn you on, you can also get one as well. Sex dolls are responsible for the improvement of the lives of millions of people.
Real sex doll porn is also gaining popularity over the internet. Some men prefer to watch sex doll porn to other regular porn videos. This could be accounted for to the fact that most men just want to fuck a doll. Either for trial or as a preference to real girls and getting to see sex doll porn gives them pleasure.
Why not think of giving it a try yourself? Real dolls are sexy and highly sorted after. Human sex dolls are a great way to tame the increasing needs of self sustenance majorly in men.
Dimensions
| Material | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 155cm |
| Breast | 88cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 92cm |
| Net Weight | 41KG |
| Oral Depth | 12cm |
| Vaginal Depth | 22cm |
| Anal Depth | 18cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.