Description
About Her
When I first heard about the sex doll shop, my reaction was, “What are you talking about?” But when I walked into the sex doll shop, I was immediately greeted by a lot of beautiful big boobs dolls. If you’re looking for a curvy sex doll, there are a few different options. You can go to a sex doll shop and buy one, you can order one and have it shipped to your house, or you can buy one online.
There are also many different types of sex dolls for men, including Chinese sex dolls and realistic dolls. A real life sex doll is a doll that is so realistic it looks human. These type of dolls come with perfectly placed hair and a good outfit to finish it off. These types of dolls are used mostly for companionship.
Fantasy sex dolls are sex dolls that can be customized to look like the person you want. You have free range of fantasy doll customization. Some people might be surprised that there is a market for this type of product, but it’s not uncommon for people to be curious about what it would be like to fuck a doll.
There are many different types of sex dolls, so make sure you do some research before you buy one.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 162cm |
| Breast | 96cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 98cm |
| Net Weight | 42KG |
| Oral Depth | 12cm |
| Vaginal Depth | 22cm |
| Anal Depth | 18cm |
Doll Gallery



















Reviews
There are no reviews yet.