Description
About Her
The robotic sex doll nipples don’t feel like metal. They totally look the nipples on a woman’s breasts. On the Shakira real doll, you will find an areola that buds up at your touch. A sex doll Asian toy helps you ease sexual tension in quick sex sessions.
Arousing yourself with the sono bisque doll sex scenes gets your sexual senses alive. The flexi doll for sex in Karachi has a skeleton that gives balance during sex. No human can be proud to say I am a sex doll because a Realdollz sex doll is selfless during sex.
Looking for where to buy a quality sex doll? Our sex doll store has different categories of life size sex dolls available. This is including the male monster sex doll that is considered rare among the life like sex doll industry. The body parts of the sex doll Asian toy can be adjusted into the sizes that arouse you.
Dimensions
| Height | 174cm |
| Weight | 38.5kg |
| Breasts | 89cm |
| Under Bust | 60.5cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 101.5cm |
| Shoulder | 38cm |
| Thigh | 55cm |
| Foot | 22cm |
| Vagina | 19cm |
| Anus | 17cm |
Doll Gallery
















































































Reviews
There are no reviews yet.