Description
About Her
Sex doll new jersey has various price range. It is up to you to pick a price that suits budget. The water sex doll lubricant is safe to use with sex dolls for easy access to the pleasure holes. Having a lonely sex doll makes you the sole solace and the realistic sex doll is ready to make you happy. A non human sex doll isn’t selfish with sexual pleasures and only want to see you climax.
The best real doll is found in our store. With the best real doll, your sexual life takes a different turn. If a body builder cheats on sex doll, the sex doll won’t pick offense as it doesn’t have feelings. What does a sex doll feel like? The skin of the piper sex doll torso has the human flesh texture.
One of the best sex dolls to get is the sex doll with heat and sound as this makes every sex session realistic. The love body ren sex doll has plush breasts with realistic areolas as well as a flexible body for different sex styles.
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Height | 168cm |
| Upper Bust | 80cm |
| Under Bust | 63.5cm |
| Waist | 58.5cm |
| Hip | 88cm |
| Shoulder | 33cm |
| Arm Length | 64cm |
| Leg Length | 82cm |
| Net Weight | 38kg |
| Vagina Depth | 17cm |
| Anal Depth | 17cm |
Doll Gallery






















Reviews
There are no reviews yet.