Description
About Her
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 164cm |
| Breast Line | 86cm |
| Waist Line | 54cm |
| Hip Line | 98cm |
| Arm Length | 57cm |
| Shoulder Width | 38cm |
| Calf Line | 34cm |
| Thigh Line | 56cm |
| Leg Length | 77cm |
| Feet Size | 22cm |
| Net Weight | 40.5kg |
| Oral Depth | 12cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.