Description
About Her
If you were worried about finding the woman of your dreams, then there’s no need to worry because you just found the sex doll of your dreams
. Have you seen a blue sex doll? She has a very rare skin type. She is beautiful and almost like she was created on another planet because she looks like a goddess.
Not all sex dolls look good when they are naked and not all naked women look good, but our naked sexy doll looks irresistible when she’s naked and she also looks stunning in her sex doll bikini.
She is a high-quality sex doll made from the best materials and you can find her in porn videos. She is also the perfect busty fuck doll.
You can thrust her from behind and grab her boobs in the process. It makes the experience more fun and pleasurable. Our real life sex doll vagina looks very realistic and you can even suck on her vagina. She is an open-mouth sex doll and this allows you to put your dick in her mouth for a blowjob.
If you have never received a blow from a doll, now is your chance to get that once-in-a-lifetime memory.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 155cm |
| Breast Line | 87cm |
| Waist Line | 57.5cm |
| Hip Line | 101.5cm |
| Shoulder Width | 31cm |
| Arm Length | 63cm |
| Leg Length | 90cm |
| Feet Size | 22cm |
| Thigh Line | 55cm |
| Calf Line | 31cm |
| Net Weight | 40kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.