Description
About Her
This is the Lawliet Sex Doll – First of all, it is safe to state that you will receive a highly detailed and elaborated sex doll that is also considered to be of the highest quality that can be currently found on the modern market. This life-like sex doll has been produced with utmost precision and proper material choice; this model will fulfill all of your urges.
Discover the simply exquisite Hentai Expensive Sex Doll that has all the anime characteristics to make your dreams come true. Their structure is also determined by the quality of the material, here being soft TPE that gives that real feeling when touched, each curve of the dolls have been designed and modeled to provide the maximum pleasure.
If you are in it for something more specific, then our Custom Sex Doll is what you need. Choose all parameters starting with the type of your future canine’s body and ending with the color of its hair on the face.
Revel in uncharted gratification that one can rarely encounter through the beautiful Lawliet Sex Dolls – reality imitating life.
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Height | 164cm |
| Breast | 81cm |
| Under Breast | 60cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 103cm |
| Arm length | 57cm |
| Shoulder width | 38cm |
| Calf line | 34cm |
| Thigh line | 56cm |
| Leg Length | 75cm |
| Feet Size | 22cm |
| Oral Depth( Soft Head Only) | 12cm |
| Vaginal Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
| Net Weight | 42kg |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.