Description
About Her
We recommend cumming inside a sex doll at least once, and this thrusting robot sex doll will definitely milk you for what you have. The Life-size sex doll torso coupled with the toy sex doll’s legs are definitely a sight to see. You don’t need a latex mask with this love doll because it is TPE based, and you do not have to worry about any allergies at all. Her name is Hannah, and sex doll Hannah is the sort to have a man riding male sex dolls just to get a honwoyh her. You haven’t had sex until you have had sex with custom sex doll pussy like hers, made to fit you like a glove. Storing sex dolls like her is very easy as she cooks with many storage options you can explore to make sure your love doll is all yours to use for a long time.
Dimensions
| Material | Silicone |
| Height | 168cm |
| Net Weight | 33.3kg |
| Full Bust | 78cm |
| Under Bust | 64cm |
| Cup | C |
| Waist | 55cm |
| Hip | 86cm |
| Oral | Optional |
| Vagina | 18cm |
| Anus | 18cm |
| Shoulder | 37cm |
| Arm | 69cm |
| Leg | 85cm |
| Foot | 20.5cm |
Doll Gallery









Reviews
There are no reviews yet.