Description
About Her
Sex dolls are nothing new, but the prices are getting higher and higher. If you want to get the best sex toy doll for your money, you need to know what to look for. There are a lot of different types of fuck dolls, so it’s important to know what type of sex doll you’re buying before you buy one. Life size sex dolls are proportional to he human body in size. Premium dolls come with realistic looking skin and hair, and they come in a variety of different body shapes and sizes. Realistic sex dolls and real life dolls have an open mouth that moves when you kiss them and they have flexible arms and legs. Our dolls are made from the best material. Our Tpe sex dolls are made to feel as human as possible with soft touches all over. This allow for their vaginal opening to feel normal and in some cases better.
We have a lot of sex dolls on sale, just visit us and pick one which tickles your fancy.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 166cm |
| Breast | 98cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 104cm |
| Net Weight | 49KG |
| Oral Depth | 12cm |
| Vaginal Depth | 22cm |
| Anal Depth | 18cm |
Doll Gallery










Reviews
There are no reviews yet.