Description
About Her
You can get one of our lifelike sex dolls for sale now. You won’t regret buying one. You can even order the sex doll whole collection. It’s your satisfaction that is important.
If you are big on large sizes, we have got you covered. There is a big booty solid doll and a sex doll with huge tits.
An Asian real doll is a selfless doll. She offers to help you make the sex session a mind-blowing one for nothing in return. Most sex dolls with lifelike breasts come with different colored lingerie for dress-up games. You can buy a real sex doll for the doll’s breasts only and get another one for your preference of the vagina.
Mostly, sex with a lifelike doll has no time frame. Any action that goes on between you two is determined by you. From quickies to a marathon sex session, you can choose.
For lifesize sex dolls with huge tits, the real doll Quinn is a great example. You can never run out of sex positions. Love dolls encourage you to enjoy sex on your terms.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 173cm |
| Bust | 86cm |
| Waist | 68cm |
| Hip | 91cm |
| Shoulder | 37cm |
| Arm | 71cm |
| Leg | 97cm |
| Foot | 22cm |
| Net Weight | 43kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 17cm |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.