Description
About Her
Going through the real sex doll pitcher gallery on our online porn site informs you of different sex dolls available. A guy with live sex doll video will get the hang of sex in time. The athletic sex doll Amazon range is movable in different angles. The feature of the realistic female sex doll most men prefer is the perky, soft boobs.
Sexual restraint due to unwilling partners ends when guy fucks life like sex doll. The knowledge that sex is meant to be freely with sex doll kasandra big boobs changes your outlook.
Sehmale sex doll porn comes with the sex doll curse caption. However, you can decide to caption or name your personal Brent Corrigan sex doll as you please. The sex doll under $200 dollars has kinky outfits you can choose from to increase sex appeal. It is impossible to get bored with a real sex doll as there’s always a new level of sex to experience.
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Height | 170cm |
| Breast | 90cm |
| Under Bust | 72cm |
| Waist | 70cm |
| Hip | 97cm |
| Arm Length | 70cm |
| Leg Legnth | 89cm |
| Foot Length | 23cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anus Depth | 16cm |
| Net Weight | 35.5kg |
Doll Gallery





















Reviews
There are no reviews yet.