Description
About Her
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 160cm |
| Breast | 91cm |
| Waist | 64cm |
| Hips | 108cm |
| Arm Length | 65cm |
| Shoulder Width | 35cm |
| Calf Circum | 30cm |
| Thigh Circum | 56cm |
| Leg Length | 86cm |
| Foot Length | 23cm |
| Net Weight | 43kg |
| Oral Depth | 12cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery










Reviews
There are no reviews yet.