Description
About Her
Proud to present the newest innovation in realistic sexual aids welcome the Big Busty Granny Sex Doll with big-boobed and curvy buns. I present you this carefully designed doll by our professional team that has used only the best genuine products to create this masterpiece for those who want the best.
This granny sex doll has realistic characteristics and a highly-developed design, so you know you will get everything you want. Her soft large and firm boobs with the juicy round bums will guarantee to make you to have a feeling that you have never tasted before.
Our big ass sex doll is very versatile as it is fitted with positions which can be adjusted to your desired preference. Experience the ultimate sensual satisfaction with out high quality product – regain the sense of life! Order now and gear up for the time of your life.
Dimensions
| Material | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 154cm |
| Breast Line | 80cm |
| Waist Line | 52cm |
| Hip Line | 87cm |
| Arm Length | 54cm |
| Shoulder Width | 33cm |
| Calf Line | 32cm |
| Thigh Line | 48cm |
| Leg Length | 76cm |
| Feet Size | 21cm |
| Net Weight | 33kgs |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery

























Reviews
There are no reviews yet.