Description
About Her
In our online sex doll store, we have the sex doll a vendre section where you can get different chubby love dolls on sale. The dolphie sex doll will never refuse you in a moment of sexual need. The realistic sex doll company has out together a way for real doll sex orgasm where the love doll squirts in response.
The xhamster Japanese sex doll has silicone in its features and this makes it sturdy. There are so many positions the vagin and ass sex doll can stay in because of the flexible skeleton.
The AI sex doll sex game has gone beyond the ordinary. Now, we have life like sex dolls in human faces like the Katy Perry doll for sale and much more. If you ask where can I buy sex
doll? Search no more as our online sex doll store has different categories of sex dolls including rare and luxury dolls.
Dimensions
| Height | 167cm |
| Weight | 35kg |
| Breasts | 87cm |
| Under Bust | 65cm |
| Waist | 56.5cm |
| Hip | 101cm |
| Shoulder | 35.5cm |
| Thigh | 51.5cm |
| Foot | 22.0cm |
| Vagina | 18cm |
| Anus | 17cm |
Doll Gallery




















Reviews
There are no reviews yet.