Description
About Her
Fine along with us to experience the hypnosis of the hypnotic Tumblr sex doll. If you see how a shemale uses sex dolls like her, you will also want to participate the games sex doll is one of the few fucking sex dolls that know how to get one off properly. With an expertly made vtror sex doll torso, the desperate housewife love doll is dangerously horny and in need of a thrill, and the pipedream jlaw sex doll parts mean that she is durable enough to take the pounding that she wants so badly. She is not one of the random weird sex doll models, she is one that will make you believe headlines of a man divorcing his wife for a sex doll. You will love seeing the sex doll’s feet standing behind you, and even when you’re not doing anything but standing with them. You will LOVE her!
Dimensions
| Material | TPE |
| Body Size | 175cm D-cup |
| Net Weight | 38kg |
| Full Bust | 82cm |
| Under Bust | 64cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 88cm |
| Foot Length | 20cm |
| Shoulder | 35cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anus Depth | 15cm |
| Oral Depth | 12cm |
Doll Gallery






















































































Reviews
There are no reviews yet.