Description
About Her
Presenting to you the greatest pleasure companion – real sex doll Penetrate with big big ass. The sex love dolls are uniquely developed to provide satisfaction which meets and even goes beyond your desires. Crafted from premium fabric and possessing beautiful design, every contour of Annie’s body is a guarantee of enthralling sex.
This sex doll is designed to look exactly like a real-life women, has a soft, life like skin and easily movable joints for use during the fun moments. Her irresistible traits range from big juicy tits, round juicy ass and wet holes that are all most willing to be used anywhere and anyway.
Become the most satisfied lover to your partner with the best Penetrate Real Sex Doll that you can add to your collection.
Dimensions
| Material | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 161cm D Cup |
| Net Weight | 39.6kg |
| Bust | 92cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 96cm |
| Shoulder | 36cm |
| Arm | 53cm |
| Hand | 15cm |
| Leg | 90cm |
| Foot | 20cm |
| Vaginal depth | 18cm |
| Anal depth | 17cm |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.