Description
About Her
Introducing Real-skin-man-silicone-sexdoll which has an extremely broad and powerful back created for your fantasies. Beautiful and realistic is a creation of a group of specialists in silicone doll production that cooperated with other experienced specialists in the sphere. The particular materials that we use in manufacturing our silicone sex partner are unique and genuine and this will make you trace the first time you set your eyes on it. With his near-natural skin and its tactileness and the firm structure of the male doll he is ideal for some fishy activities. The variability of the sexual act allows one to have both – switch the positions or simply appreciate the great view on the male sex doll at work.How Wide Are Posable Sex Dolls With Vagina
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Height | 180cm |
| Weight | 46kg |
| Shoulder | 53cm |
| Bust | 102cm |
| Lower Bust | 96cm |
| Waist | 77cm |
| Hip | 90cm |
| Arm | 62cm |
| Hand | 18cm |
| Leg | 102cm |
| Foot | 25cm |
Doll Gallery









Reviews
There are no reviews yet.