Description
About Her
Presenting to you the newest addition to the self-entertainment roster – full size real weight sex doll. Manufactured proficiently out of lifelike TPE material and created in a very delicate manner in regard to the shape and contours of a real live woman’s body this sex doll has received high ratings. Real look, clear and delicate skin, and being able to change her hair and eye color will turn your fantasies into reality. The professional group of designers has paid great attention to each detail in order to provide the maximum level of satisfaction.
It doesn’t matter whether you want to brighten up your sexual life or need to explore your fantasies, full size real weight sex doll will be the best option. Intimacy deserves nothing but the best, well that’s why we provide you with the best rated sex dolls.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 158cm |
| Bust Size | D |
| Full Bust | 78cm |
| Waist | 48cm |
| Hip | 83cm |
| Foot | 21cm |
| Oral Depth | 15cm |
| Vagina Depth | 17cm |
| Anal Depth | 17cm |
| Net Weight | 34kg |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.