Description
About Her
There are dolls from around the world for sale. Some are dolls with red eyes, and some are Asian doll toys. Others are futanari and transparent sex dolls, but what if we told you we had the best, realistic moving sex doll for your budget? Meet Emery, the busty love doll. According to the doll sizes chart, she is one of the plus-size love dolls, and she has quite a reputation.
If you are familiar with doll porn and you watch the channels frequently, then you have definitely seen her before. The blonde bombshell has a nice tan, long blonde hair, blue eyes, a small nose, and red, kissable doll lips. According to the doll measurement chart, she is a plus-size sex doll, and we agree, thanks to her assets.
Marie has the “girl next door” look going for her, except- there is just one thing. She is dressed in a revealing button-up white Tee. No diy doll could compare to how even and sexy her breasts are. She does have too large an ass, but what she lacks in that aspect, she makes up for with her E-cup breasts.
Blondes are everyone’s type, and she is all yours.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 158cm |
| Bust | 80cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 83cm |
| Shoulder | 32cm |
| Arm | 50cm |
| Leg | 83cm |
| Foot | 19cm |
| Net Weight | 33kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 17cm |
Doll Gallery























Reviews
There are no reviews yet.