Description
About Her
Are you into transgered sex doll or male sex dolls hot af, then you really have to try this realistic sex doll 2018 Nigeria. Standing as an 170 cm sex doll, Adey is inspired by the beautiful Nigeria miss doll sex. She is designed for the maximum pleasure and is a good make voodoo doll.
As a curvy real doll sex toy, Adey’s lifelike features include a resilient and sturdy skeletal frame; articulate and movable finger, toes and limbs; realistically soft skin, breasts and ass.
This stunning full size love doll is so sexy and she is here to make all your sexual fantasies come true. She is the perfect muscley sex doll and is great for wild dreams. She is also a loving and loyal companion.
It’s obvious that this lookalike Mia Isabella sex doll loves cock and will offer you the exact real life sex doll intro scene that you have been craving.
Dimensions
| Material | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 158cm |
| Bust | 86cm |
| Waist | 65cm |
| Hip | 86cm |
| Arm Width | 67cm |
| Shoulder Width | 38cm |
| Leg Length | 81cm |
| Foot Length | 22cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 14cm |
| Net Weight | 34.5kg |
Doll Gallery






















Reviews
There are no reviews yet.