Description
About Her
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Height | 170cm |
| Cup | C |
| Net Weight | 36kg |
| Full Bust | 88cm |
| Under Bust | 72cm |
| Waist | 65cm |
| Hip | 94cm |
| Shoulder Width | 40cm |
| Arm Length | 68cm |
| Leg Length | 78cm |
| Feet Size | 23cm |
| Vagina Depth | 17cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.