Description
About Her
Meet the very best yet affordable 3 hole sex doll for sale. From the doll maker 101 comes something way better than using your hands. There’s no need for free virtual sex dolls when you can have the physical choice before you. With her, fucking realistic sex doll can be an everyday deal. Similar to a sex doll on high line, this full nelson sex doll will fit perfectly in a sex doll group.
Just like a real woman turning into a sex doll, this adult love doll has an ultra-realistic skin texture and touching her will get you aroused in no time at all. This female real doll is also manufactured with hypoallergernic materials which makes her even safer and allergen free.
A number of customization options are available if you would like to further personalize your life like sex doll. If you desire a sex doll gigling and sex doll geosling, then you can include the voice and vibrating functions.
Dimensions
| Material | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 155cm |
| Bust | 73cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 95cm |
| Arm Width | 55cm |
| Shoulder Width | 35cm |
| Foot Length | 21cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 14cm |
| Net Weight | 34kg |
Doll Gallery






































Reviews
There are no reviews yet.