Description
About Her
Hey there! Would you like to meet the Hermaphrodite Cheap, Life-like, Asian Full Size Cute 153cm Sex Doll? This sexy doll is the most perfect of them all, especially if you want a full-size sex doll to fuck at your own home. You can dress this love doll up with the cutest size sex doll clothes and enjoy just how much range she has. Thanks to the sex doll reviews, we can guarantee that you will enjoy the high-quality hermaphrodite sex doll. Inspired by some of the Katy Perry sex doll porn videos, this love doll captures the essence of the celebration. Like Shana, ‘My Asian Sex Doll’ star, this realistic love doll brings on a unique beauty and an unmatched amount of realism. The 153cm dusk doll sex model makes sure that you have true-to-life proportions all around. The harmonious sex doll’s vagina will truly bring you harmony, and your body will thank you for her.
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Body Size | 164cm |
| Net Weight | 29kg |
| Full Bust | 80cm |
| Under Bust | 63cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 93cm |
| Foot Length | 19cm |
| Shoulder | 30cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anus Depth | 15cm |
| Oral Depth(Soft Head) | 12cm |
Doll Gallery




















Reviews
There are no reviews yet.