Description
About Her
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 163CM |
| Breast | 86cm |
| Waist | 62cm |
| Hips | 94cm |
| Arm Length | 67cm |
| Shoulder Width | 35cm |
| Calf Circum | 31cm |
| Thigh Circum | 51cm |
| Leg Length | 88cm |
| Foot Length | 22.5cm |
| Net Weight | 36kg |
| Oral Depth | 12cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery































































































Reviews
There are no reviews yet.