Description
About Her
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Height | 162cm |
| Breast | 78cm |
| Under Breast | 68cm |
| Waist | 63cm |
| Hip | 99cm |
| Arm length | 52cm |
| Shoulder width | 30cm |
| Leg Length | 87cm |
| Feet Size | 22cm |
| Oral Depth( Soft Head Only) | 12cm |
| Vaginal Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
| Net Weight | 38kg |
Doll Gallery
























Reviews
There are no reviews yet.