Description
About Her
This uudoll sex love doll is a great addition to your existingor new sex toy collection. This plastic bottle sex doll is a great intimate companion. Thanks to a combination of looks, feel, and functionality. This hatsune miku sex doll fuck doll has all the qualities you need
in a real life real doll. Hence, this doll beauty eyelash glue real doll guarantees your complete sexual satisfaction.
Furthermore, you need not waste any time creating sex dolls. As we have perfected the art of recreating the looks and feel of the human body. So much so that our products look like a guy turned into sex doll tg.
Moorever, this sex doll florida love doll was built tpo last. This means that you are sure to get lots of use out of this gorgeous lifelike real doll. Hence, with this matt camp sex doll, you can expect only the best sexual stimulation. Much like you get with premium dutch wife dolls
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Height | 154cm |
| Cup | D |
| Bust | 85cm |
| Under Bust | 68cm |
| Waist | 70cm |
| Hip | 98cm |
| Shoulder | 38cm |
| Arm length | 48cm |
| Palm | 16cm |
| Leg length | 94cm |
| Foot | 22cm |
| Vagina | 18cm |
| Anus | 16cm |
| Weight | 34.5kg |
Doll Gallery
























Reviews
There are no reviews yet.