Description
About Her
Being sexy with ladyboy sex doll is a way of exploring sex at your pace. Constant episodes of sex with the jy 159 sex doll gives you an understanding of your sexual needs. With this, you can dictate to human partners how to please you.
Getting your customized doll faces is easy because you can change the face of the doll sex hentai manga to any face at different times. The ultra stockings sex doll has hairy inclusions on her body to add reality. Spanking the sex doll thick ass let’s you feel in control.
The vagina insert for sex doll is handy for transsexual partners. So when girl uses sex doll there is a dildo and vice versa. The gigantic tit slutty sex doll arches her boobs into your hands for fondling. If the sock sex doll gets cold, you can apply the sex doll heater to heat the doll up and get warm together.
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Body Size | 159cm |
| Net Weight | 33kg |
| Full Bust | 88cm |
| Under Bust | 67cm |
| Waist | 63cm |
| Hip | 100cm |
| Foot Length | 23cm |
| Shoulder | 34cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anus Depth | 15cm |
| Oral Depth(Soft Head) | 12cm |
Doll Gallery










Reviews
There are no reviews yet.